Jednodielne plavky z našej kolekcie sú moderné, pohodlné a ušité z vysoko kvalitných materiálov. V tejto kategórii nakúpite jednodielne plavky s kosticami aj bez, s výstužou aj bez výstuže, alebo napríklad velmi obľúbené jednodielne plavky s košíčkami push-up. Moderné strihy a farebné kombinácie našich dámskych jednodielnych plaviek si jednoducho zamilujete.

Produkty 1 - 40 z 62

Jednodielne plavky > Dámske retro plavky. 57313

Art: 57313

Dámske retro plavky.

29.80 EUR

Jednodielne plavky > Jednodielne plavky s kosticou. 57327

Art: 57327

Jednodielne plavky s kosticou.

35.80 EUR

Jednodielne plavky LITEX

Vyrábame pre vás praktické jednodielne plavky LITEX už od roku 1991! V našej širokej ponúke jednodielnych plaviek si môžete vybrať z mnohých farebných kombinácií, strihov a veľkostí. Jednodielne plavky skvele zvýraznia prednosti Vašej postavy a skryjú prípadné drobné nedostatky.

Aké ďalšie plavky ponúkame?

Ak sa rada opaľujete, potom sú pre Vás ideálne naše dvojdielne plavky. A ak milujete rekreačné alebo športové plávanie, alebo dokonca skoky do vody, určite si vyberiete v kategórii športové plavky.

Ponúkame samozrejme tiež plavky pre deti, nájdete ich v kategórii dievčenské plavky, kde možno kúpiť plavky pre dievčatá a mladé slečny. Plavky pre chlapcov sú v kategórii chlapčenské plavky, kde je veľký výber klasických plaviek, plavkových boxeriek i kúpacích šortiek.

Pre mužov je určená kategória pánske plavky, kde si tiež vyberiete plavky najrôznejších typov a strihov.