Art: 6E510

Plavecké okuliare ARENA THE ONE JUNIOR.

Okuliare arena The One Junior Goggles sú určené pre juniorských plavcov vo veku 6-12 rokov. Špeciálne mäkké tesnenie z jednodielneho materiálu Orbit-Proof sa prispôsobí každej tvári. Štýlové a slušivé okuliare, ktoré dobre padnú deťom a juniorom. Široké šošovky poskytujú skvelé periférne videnie. Delený pásik je ľahko nastaviteľný pre bezpečné a pohodlné nosenie aj pri dlhých vlasoch. Nosový pásik sa počas nosenia prispôsobí tvári. Tieto okuliare majú povrchovú úpravu proti zahmlievaniu, ochranu proti UV žiareniu a neobsahujú PVC.

50% Polykarbonát, 30% TPE, 20% Silikon

Modrá + číre sklo

UNI

Tabulky veľkostí

Cena: 19.80 EUR

Veľ.Farba a dostupnosťMnožstvo
UNI viz. foto
SKLADOM

Podobný tovar

Športové plavky LITEX

Športové plavky LITEX sú tou pravou voľbou, ak máte rada plávanie, alebo chcete napríklad vyraziť do aqauparku so svojimi deťmi. Vďaka našim športovým plavkám, ktoré perfektne padnú a skvele sedí, si môžete trúfnuť pokoriť akúkoľvek vodnú atrakciu.

Chcete radšej plavky vhodné pre opaľovanie?

V našom e-shope nájdete dvojdielne plavky mnohých veľkostí a strihov, to isté platí aj pre naše praktické a vysoko kvalitné jednodielne plavky. Pokiaľ chcete plavky pre malú dcéru, rozhodne odporúčame kategóriu dievčenské plavky.

Pre chlapcov je potom určená kategória chlapčenské plavky, páni si môžu vyberať v sekcii pánske plavky.